Biblioteka dla uczniów klas pierwszych i drugich

Dodano 26 maja 2020
Biblioteka dla uczniów klas pierwszych i drugich

Od 1 do 5 czerwca br., w godz. od 14.00 do 16.00 istnieje możliwość wypożyczenia oraz oddania wcześniej wypożyczonych książek z biblioteki. Nie będzie możliwości skorzystania z czytelni oraz swobodnego wyszukiwania książek. Zainteresowani uczniowie powinni wcześniej zarezerwować książki w katalogu online, który znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce MOL NET+. Nauczyciele bibliotekarze przygotują rezerwowaną książkę, którą będzie można odebrać w dniu rezerwacji lub w dniu następnym (poza piątkiem). W trakcie wypożyczania lub oddawania książek, w bibliotece może znajdować się tylko jeden uczeń. Przy zachowaniu wszelkich procedur bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki) otwieramy dla Was bibliotekę.

nauczyciele bibliotekarze

2024 Rokiem Czesława Miłosza
17 kwietnia 2024
2024 Rokiem Czesława Miłosza
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024