Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowani do finału Ogólnopolskiego Konkursu Produkcik 2017

Dodano 22 maja 2017

Uczniowie klas pierwszych: Oliwia Śliwińska, Anna Łowicka, Wiktoria Wojtkowiak, Olga Pawlikowska, Sara Drozdek, Paulina Bernaczyk, Wiktoria Woźnicka, Agnieszka Hetmann, Natalia Kuciak, Agnieszka Siepielska Kacper Mucha i Daria Nyczka  zostali finalistami i zakwalifikowali się do finału konkursu, który odbędzie się w Warszawie w dniach 6-7.06.2017. Młodzi ludzie od początku roku szkolnego poznawali i doskonalili swoje umiejętności związane z prowadzeniem własnej firmy. Uczniowie stworzyli firmę INTENSE, która produkuje poduszki zapachowe z materiałów ekologicznych. Pomysł oraz biznesowe podejście przekonały komisję ekspercką że ta właśnie firma będzie jedną z dwudziestu, które w Warszawie powalczą o tytuł laureata Młodzieżowych Miniprzedsiębiorstw.

Piotr Maluśki

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024