Szkolenie do programu „Starszy Brat, Starsza Siostra”

Dodano 16 stycznia 2017
Szkolenie do programu „Starszy Brat, Starsza Siostra”

Informujemy, że w piątek 27 stycznia 2017r. o godz. 15.00 w Centrum Wolontariatu w Kościanie (ul. Bernardyńska 2) odbędzie się pierwsza część szkolenia dla wolontariuszy zainteresowanych programem „Starszy Brat, Starsza Siostra”.

W ramach programu wolontariusze odwiedzają dzieci w ich domach, pomagając w lekcjach, wspólnie bawiąc się i animując wolny czas. Łącznie odbędzie się pięć szkoleń, przygotowujących do pracy w tym programie -  wymagającym odpowiedzialności i gotowości do zaangażowania się w rolę „starszego brata” lub „starszej siostry”.

Zachęcamy do włączenia się w działania wolontariackie!

Pytania odnośnie programu można kierować do koordynatora Centrum Wolontariatu – pani Magdy Wróblewskiej lub do psychologa szkolnego – pani Karoliny Morawskiej.

Śladami średniowiecza
17 kwietnia 2024