KOLBERGOWICZÓW kolędowanie

Dodano 22 grudnia 2017
KOLBERGOWICZÓW kolędowanie

Na początku Pani Dyrektor Małgorzata Andersz, Pan Piotr Ruszkiewicz - Przewodniczący Rady Miejskiej Kościana i Pan Marek Wyrzykiewicz - Przewodniczący Rady Rodziców złożyli wszystkim serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2018 Roku. Po pięknych słowach nadszedł czas na artystyczne świętowanie. Na scenie wystąpili uczniowie, którzy ponownie zachwycili społeczność szkoły swoimi talentami. Występ chóru, kolędnicy-soliści, muzycy z grupy instrumentów dętych, akordeonista, nastrojowe teksty poetyckie, zespół "Twoja była" a nawet tancerze - wszystkie prezentacje, pełne kunsztu i emocji, doskonale wprowadziły nas w czas Świąt Bożego Narodzenia. To był koncert, który ponownie udowodnił, że uczniowie naszego liceum posiadają niezwykłe talenty i pasje! Dziękujemy za tak piękne, artystyczne życzenia!

Radosnych, pełnych spokoju i szczęścia Świąt Bożego Narodzenia!

Wojciech Morawski

Zdjęcia: Robert Padurek, Patrycja Ganczarek

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024