Jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Dodano 26 maja 2017
Jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Informujemy o możliwości składania wniosków o przyznanie jednorazowego stypendium naukowego Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Termin składania wniosków: do 15 lipca 2017 r.

Miejsce składania wniosków: Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań

Zasady udzielania stypendium uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz studentom szkół wyższych zamieszkujących na stałe na terenie województwa wielkopolskiego zostały ustanowione Uchwałą nr XVIII/490/16 Sejmiku Województwa Wielkopolskiego z 25 kwietnia 2016 r.

Rozpatrzenie złożonych wniosków przez Komisję Stypendialną i zatwierdzenie przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego nastąpi na przełomie listopada i grudnia br. Lista stypendystów zostanie podana do publicznej wiadomości.

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego.

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024