Drzwi otwarte 2018 - fotoreportaż

Dodano 15 kwietnia 2018
Drzwi otwarte 2018 - fotoreportaż

Po raz kolejny, zgodnie z tradycją, w połowie kwietnia społeczność KOLBERGA zaprosiła Gimnazjalistki, Gimnazjalistów, ich Rodziców i Przyjaciół do naszego liceum. W tym roku spotkanie rozpoczął koncert „KOLBERGOWICZE-GIMNAZJALISTOM”, podczas którego Pani Dyrektor Małgorzata Andersz zaprezentowała ofertę szkoły a licealistki i  licealiści ukazali swoje talenty - muzyczne, taneczne, a nawet  umiejętności z zakresu modelingu - pokaz kolekcji p. Agnieszki Kaźmierczak był wyjątkowy!

Po odwiedzinach w auli licealiści zaprosili naszych gości na spacer po szkole. Przewodnicy zaprowadzili do sal, w których uczniowie wraz z profesorami prezentowali codzienne działania, tradycje, wspominali o osiągnięciach, odpowiadali na wszystkie pytania. Dużo działo się na nowym szkolnym boisku, w sali gimnastycznej a także na korytarzach - Galeria Prac Uczniów KOLBERGA zachwycała.

Każdy gość mógł posilić się w KOLBERG CAFE, gdzie serwowano chruściki - przygotowane przez szkolną stołówkę - oraz lody.

GIMNAZJALISTO! Do zobaczenia już wkrótce w KOLBERGU!

Zdjęcia: Patrycja Ganczarek, Stanisława Jankiewicz

Życzenia Wielkanocne