COOLturka wiosennie

Dodano 04 kwietnia 2017
COOLturka wiosennie

27 marca 2017 roku grupa uczniów z klasy 1f, należących do Koła Przyjaciół Biblioteki COOLturka w składzie: Patrycja Stawecka, Wiktoria Kaczmarek, Klaudia Szenknecht, Natalia Socha, Maria Marciniak, Weronika Rataj, Tymoteusz Lis i Hubert Jankiewicz, po raz kolejny odwiedziła uczniów kościańskiej ,,trójki". Tym razem mieliśmy przyjemność przeprowadzenia zajęć na temat wiosny w klasie drugiej szkoły podstawowej. Razem z dziećmi przywitaliśmy pierwsze promienie słońca i powiew ciepłej świeżości poprzez zaśpiewanie kilku radosnych, jak na wiosnę przystało, piosenek. Zaprezentowaliśmy również naszym młodym kolegom  i koleżankom wesołe, wiosenne wierszyki. Najbardziej jednak skradliśmy ich serca zagadkami. Dzieci wyrywały się do odpowiedzi, każde z nich pragnęło podzielić się swoją wiedzą na temat wiosny. Prawidłowe odpowiedzi nagradzaliśmy drobną, słodką niespodzianką. Na zakończenie zagraliśmy z dziećmi w popularną grę oraz rozdaliśmy wszystkim kolorowanki. Zostawiliśmy ich w ekscytacji po spotkaniu ze starszymi kolegami, a my, naładowani ogromem energii przesłanej nam przez dzieci, uśmiechnięci, powróciliśmy na dalsze zajęcia w liceum. Już zastanawiamy się nad tematem kolejnego spotkania.

Weronika Rataj kl. 1f

2024 Rokiem Czesława Miłosza
17 kwietnia 2024
2024 Rokiem Czesława Miłosza
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024