26 maja 2017

Jednorazowe stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Informujemy o możliwości składania wniosków o przyznanie jednorazowego stypendium naukowego Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

24 maja 2017

Spływ kajakowy klasy IB

W czwartek dnia 18 maja, klasa IB pod opieką wychowawcy Prof. Anny Kwaśniewskiej i Prof. Mai Grzymały uczestniczyła w spływie kajakowym na trasie Gniewowo-Kiełczewo.

24 maja 2017

MISTRZ EUROPY jest wśród nas!

Uczeń naszego liceum – Wojciech Grupiński został Mistrzem Europy w Trójboju Siłowym.

23 maja 2017

Badania przyrodnicze w plenerze

W dniu 15 maja uczniowie klas II d i I e pod opieką pani profesor Janiny Wawrzyniak i pani profesor Brygidy Liberskiej-Stefan wzięli udział w zajęciach terenowych, które odbyły się w stacji badawczej UAM znajdującej się w Jeziorach na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego

KOLEJNY SUKCES LITERACKI KOLBERGOWICZÓW

Sukces w Powiatowym Konkursie Literackim „Chcemy żyć godnie” – co możemy zrobić, aby życie osób z niepełnosprawnością było lepsze? – zorganizowanym w ramach obchodów Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej

Kolberg czyta

Zapraszamy wszystkich uczniów do podbijania ogólnopolskiego rekordu czytania książek.

22 maja 2017

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowani do finału Ogólnopolskiego Konkursu Produkcik 2017

Uczniowie naszej szkoły zostali finalistami i zakwalifikowali się do finału konkursu, który odbędzie się w Warszawie w dniach 6-7.06.2017.