20 listopada 2017

X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Do wygrania indeksy na psychologię!

Informujemy, iż już po raz dziesiąty magazyn psychologiczny „Charaktery” zaprasza uczniów szkół średnich do wspólnego zgłębiania tajników psychologii.

19 listopada 2017

Wojewódzki Konkurs "Polacy i Niemcy w Europie - reformacja 1517-2017"

15 listopada w budynku Collegium Novum Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłoszono wyniki II edycji Wojewódzkiego Konkursu "Polacy i Niemcy w Europie - reformacja 1517-2017"

19 listopada 2017

Bezpieczeństwo w sieci

W październiku oraz w listopadzie na lekcjach podstaw przedsiębiorczości oraz na lekcjach wychowawczych gościliśmy Panią Marię Żołędziewską oraz Pana Marcina Wojdę z kościańskiego oddziału Banku Zachodniego WBK S.A.

14 listopada 2017

Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

We wtorek, 14 listopada odbył się koncert z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodleglości.

13 listopada 2017

Zajęcia z łaciny

Spotkanie organizacyjne dla uczennic i uczniów zainteresowanych nauką języka łacińskiego.

10 listopada 2017

„Najpiękniejszą poezją są właśnie takie chwile, jakie spędziłem tutaj"

Te niezwykłe słowa napisał poeta Jerzy Beniamin Zimny w Księdze Pamiątkowej Szkoły po lekcji poetyckiej zorganizowanej w Kolbergu z okazji XL Międzynarodowego Listopada Poetyckiego.

10 listopada 2017

Spotkania z Rodzicami

Zgodnie z harmonogramem pracy szkoły, spotkania z Rodzicami odbędą się w środę, 15 listopada br. od godz. 17.30